Телемаркетинг

Протягом 22 років ми знаємо, що досягнення максимальних результатів у вашій компанії пов’язане з наданням вашим клієнтам унікального досвіду.

icon-polaczenia
УСПІШНИХ ДЗВІНКІВ З ПРОДАЖАМИ
0 ++
icon-polaczenia
КОНСУЛЬТАНТІВ
0 ++
icon-polaczenia
ПРОЕКТІВ З ПРОДАЖАМИ
0 ++
icon-polaczenia
ДНІВ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЩОРОКУ
0
Telemarketing - ikona

Телемаркетинг – залучення клієнтів

У CCIG ми впровадили інноваційні програми продажів на основі сучасних інструментів і технологій. Наші рішення ґрунтуються на міцних стосунках між вами та вашим клієнтом, які є важливими в процесі продажів. Наші досвідчені консультанти дозволять вашій компанії відкрити новий канал залучення клієнтів, яким є телемаркетинг.

Генерація потенційних клієнтів

Створення потенційних клієнтів може підтримати вашу компанію в процесі продажів. Наші фахівці допоможуть викликати інтерес клієнтів до ваших послуг і продуктів, а також створять багату профільну базу даних. Зібрана інформація дозволяє створювати цільові програми продажів, спрямовані на максимізацію прибутку.

Telemarketing w Call Center - ikona
Telemarketing - call center

Upselling / Cross selling

Під час наших обговорень ми приділяємо особливу увагу тому, щоб рекомендувати додаткові послуги та продукти. Наші фахівці, застосовуючи проактивний підхід до клієнта, дозволяють не тільки підвищити вартість кошика, але й зміцнити сприйняття вашого бренду як надійної та клієнтоорієнтованої компанії.

Утримання клієнтів – лояльність

Побудова позитивних відносин між клієнтом і компанією є одним із найважливіших завдань. Використовуючи наш досвід, а також технології, які дозволяють аналізувати поведінку клієнтів, ми можемо вжити ефективних заходів, щоб утримати клієнта саме у вашій компанії.

Telesprzedaż, Generowanie Leadów
Telemarketing - stół

Організація ділових зустрічей

Залучення потенційних клієнтів – одне з найскладніших завдань, яке стоїть перед сучасними компаніями, які хочуть розвиватися на конкурентних ринках. Відповідаючи на потреби наших партнерів, ми створили сервіс, який дозволяє скоротити витрати та час, пов’язані з пошуком на клієнтів, потенційно зацікавлених у послугах наших партнерів.

Переваги

Збільшення продажів
Економія витрат
Економія часу

Надішліть нам повідомлення. Перевірте, як ми можемо вам допомогти!