Знайдіть роботу, яка підходить саме вам!

Пропозиції роботи в CCIG адресовані студентам денної форми навчання, студентам-заочникам і особам, які не є студентами. Студенти денної форми навчання можуть легко поєднувати заняття з роботою. Графік встановлюється індивідуально, тому кожен співробітник може вибрати дні та години роботи.

Актуальні пропозиції роботи

Чому варто працювати з нами?

Пропозиції роботи в CCIG адресовані студентам денної форми навчання, студентам-заочникам і особам, які не є студентами. Студенти денної форми навчання можуть легко поєднувати заняття з роботою. Графік встановлюється індивідуально, тому кожен співробітник може вибрати дні та години роботи. Студенти-заочники можуть зосередитися на роботі протягом тижня, а люди, які не навчаються, можуть працювати повний робочий день.

CCIG співпрацює з провідними компаніями з кількох десятків галузей. Консультанти, залежно від своїх інтересів, можуть розвиватися через проекти, що реалізуються в телекомунікаційній, енергетичній, банківській, страховій та інших галузях.
Ми надаємо послуги для сектора B2B і B2C, які діляться на проекти з продажу та підтримки. Відділ продажів обслуговує постійних клієнтів, залучає нових і забезпечує позитивний імідж наших партнерів. Основна мета проектів з підтримки – надання інформації та допомога клієнтам. Також у нас є бек-офіс, який забезпечує адміністративну підтримку проектів.

Praca w CCIG
Praca w CCIG - zespół

Почніть свою кар’єру в CCIG

Ключовими партнерами CCIG є лідери телекомунікаційного сектору. Проекти здійснюються у Вроцлаві, Кельце, Ополе та Ченстохові. Філії в Тарнові в основному займаються обслуговуванням клієнтів компаній з енергетичного сектору, де телефонні консультанти працюють з постійними клієнтами компанії та надають інформацію про поточні послуги. У Гданську та Гдині проводяться проекти пов’язані з мультимедійною та енергетичною промисловістю.

Почніть свою кар’єру разом з нами. Нам не потрібен досвід, лише комунікативні навички, хороші навички роботи з комп’ютером та бажання розвиватись. Ми навчимо вас всьому і підтримаємо на кожному етапі співпраці.

Робота студента в кол-центрі дозволяє розвивати компетенції у вибраних сферах.
Під час курсу впровадження ви навчитеся ефективно спілкуватися з клієнтом, щоб досягти ваших цілей і бізнес-цілей вашої компанії та побудувати тривалі відносини. Ви дізнаєтеся, як вирішувати проблеми та питання клієнтів, використовуючи професійні методи обслуговування клієнтів і ведення переговорів. Ми будемо працювати над покращенням ваших навичок продажів і обслуговування відповідно до стандартів CCIG.

Ідеальна робота для вас!

У нас ви дізнаєтеся про важливість досвіду та мотивації в процесі обслуговування клієнтів. Ми винагороджуємо наших працівників фіксованою ставкою за кожну годину роботи, додатковими фінансовими бонусами та численними пільгами, не пов’язаними з заробітною платою. Ви зможете розвиватись разом з нами щодня завдяки численним тренінгам та майстер-класам. Залишаючись з нами довше, ви також маєте реальний шанс кар’єрного росту в компанії CCIG.

Перевірте пропозиції роботи CCIG у вашому місті. Ми зателефонуємо вам, задамо кілька коротких запитань і домовимося про зустріч. У офісі ми розповімо вам про роботу в кол-центрі, завдання, які виконують телефонні консультанти, а також представимо умови співпраці. Після позитивної верифікації ви отримаєте запрошення на тренінг з впровадження, після чого ви зможете підписати договір і приступити до роботи. Подивіться самі, як це легко! Це ідеальна робота для студентів, і не тільки!

Praca w CCIG

Не знайшли вакансію для себе?

Надішліть нам своє резюме.

    Ви менеджер і шукаєте роботу?

    Приєднуйтесь до нашої команди!