Як до нас приєднатися?

Нас пов’язує те, що робить нас різними, тому наша команда складається з людей, які хочуть і можуть бути собою. Саме завдяки поєднанню всіх наших відмінностей ми надаємо CCIG унікальний характер.

CCIG - Karyera

Ми шукаємо людей, які:

Якщо у вас є ці риси характеру, не зволікайте і приєднуйтесь до нашої команди!

Подивіться, як виглядає процес набору

Шукаєте свою першу роботу?
Маємо для вас пропозицію

Ми добре розуміємо, що поєднання першої роботи з навчанням – не легко. Ми цінуємо те, що ви вже думаєте про своє майбутнє під час навчання і зробимо все, щоб вам було легше почати працювати!

premie

Бонуси

Окрім гарантованої оплати, щомісяця ви будете отримувати бонуси за успіхи та результати, пов’язані із виконанням завдань на даному проекті. Ви також можете взяти участь у розіграшах та заохочувальних конкурсах із грошовими або іншими призами.

pensja

1 місяць = 2 заробітні плати

Виплачуємо зарплату двічі на місяць – до 10 числа кожного місяця оплачуємо всі відпрацьовані години, а до 22 числа кожного місяця – премію за резульати. Завжди вчасно.

sciezki-rozwoju

Підготовка до ролі

Ми не очікуємо від вас професійного досвіду – ви отримаєте його у нас. По-перше, ви візьмете участь у професійному курсі впровадження Uknow, де ви дізнаєтеся все про продукти та послуги компанії, яку ви представляєте, і навчитеся зацікавити та досліджувати потреби клієнтів, дізнаєтесь про сучасні методи продажу, навчитеся вести переговори та спростовувати будь-які заперечення. Під час щоденної роботи ви також можете розраховувати на майстер-класи, коучинг та постійну підтримку з боку менеджера та тренерів.

czlowiek

Станьте експертом

Навіть сором'язлива людина може стати чудовим порадником! Як консультант по телефону, ви вчитеся впевненості в собі, ефективному спілкуванні та веденні переговорів під час кожної розмови. Завдяки цьому ви в найкоротші терміни станете справжнім експертом.

relaks

Відпочинок

У кожному офісі є кімнати для відпочинку, де можна провести час, наприклад, погравши в настільний футбол або зіграти на PS. У вас також буде час відпочити з друзями і випити кави.

karta-rabatowa

Дисконтна карта

Щомісяця ви маєте доступ до нової дисконтної картки на продукти та послуги, популярні серед молоді у вашому місті.

praca-ze-znajomymi

Робота з друзями

Ви приєднаєтеся до команди, що складається з таких же людей, як ви - молодих, енергійних і готових до нових викликів. У вас буде можливість швидко синхронізуватись і знайти нових друзів. Також ви можете прийти до нас з друзями, щоб відчути себе впевненіше!

Приєднуйтесь до команди CCIG сьогодні!