Відвідуємо місця!

У 2014 році прапор CCIG став нашою візитною карткою – на кожну знаменну подію (і не тільки) ми возимо його з собою в різні місця по всьому світу і фотографуємося з ним. Прапор уже відвідав Монблан, Аляску та США. А також і найкрасивіші місця в Польщі.

У 2014 році відбувся перший конкурс «Прапор дій». Тепер для нас нормально грати по всьому світу 4 місяці щороку! Для багатьох людей у ​​групі CCIG стало своєрідним ритуалом взяти участь і показати, куди подівся «мій прапор CCIG» цього разу. Щороку проводяться нагороди за найкращі фотографії, а найкращі фотографії обираються у підсумковому голосуванні, в якому кожен із CCIG Group, незалежно від того, в якому відділі, в якому місці чи на якій посаді працює – може проголосувати кожен!

Кожна дія прапора завжди дуже гучна в наших соціальних мережах – переважно у Facebook та Instagram. Ми також повідомляємо про наш флагманський конкурс за допомогою внутрішніх комунікаційних каналів у компанії — ми хочемо, щоб якомога більше людей, особливо тих, хто приєднався до нас нещодавно, дізналися про нашу гру.

Нижче ми зібрали фотографії всіх подій.

Дія прапора #10 [2023]

Чи хотіли б ви приєднатися до команди?